ტელე-რადიო გადაცემების პროგრამა
15 იანვარი, ორშაბათი
00:30 საახალწლო პროგრამა.
09:30 ობიექტივის დილა - მერაბ ჭიქაშვილი და შორენა ჭიაურელი. სტუმრად - ექიმი მოკონა ფირცხალავა; აკადემიკოსი ალექსანდრე ყურაშვილი; ფსიქოთერაპევტი ნინი ვერხვიაშვილი.
10:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
11:00 ობიექტივის დილა. (გაგრძელება)
11:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
12:00 ინტერაქტივი - მარი ჯომარჯიძე. კითხვა: უნდა მიენიჭოს თუ არა ძველ დროშას და გერბს ისტორიული მემკვიდრეობის სტატუსი?
12:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
13:00 ინტერაქტივი. (გაგრძელება)
13:30 ახალი ამბები. (20 წთ)
14:00 ობიექტივის შუადღე - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად - ექსპერტი ვაჟა ბერიძე; ეკონომისტი ვახტანგ ჭარაია;
14:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
15:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
15:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
16:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
16:30 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
16:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
17:00 ლიტერატურა, ხელოვნება, სულიერება - ვაჟა ოთარაშვილი. სტუმრად - პროფესორები გურამ ჭილაია, ავთანდილ ჭილაია და ლალი ჭილაია.
17:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
18:00 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი და ქეთი შერგელაშვილი. სტუმრად - კასპის საკრებულოს დეპუტატი ვახტანგ ხათაშვილი.
19:00 ახალი ამბები - მთავარი.
20:00 რელიგია - დავით თარხან-მოურავი. (განმეორებით)
21:30 სხვა მხარე - თამთა ღლონტი. სტუმრად - კომპოზიტორი ნუნუ გაბუნია. (განმეორებით)
22:30 ღამის სტუდია - ნინო რატიშვილი. სტუმრად - ანალიტიკოსი სიმონ კილაძე და "ახალი ქრისტიან-დემოკრატების" ლიდერი გოჩა ჯოჯუა; იურისტი ვალერი გელბახიანი.
16 იანვარი, სამშაბათი
00:30 ახალი ამბები. (განმეორებით)
01:30 ობიექტივის დილა - მერაბ ჭიქაშვილი და შორენა ჭიაურელი. (განმეორებით)
04:00 ობიექტივის შუადღე - მაცაცო გახოკიძე. (განმეორებით)
06:30 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი და ქეთი შერგელაშვილი. (განმეორებით)
07:30 ღამის სტუდია - ნინო რატიშვილი. (განმეორებით)
09:30 ობიექტივის დილა - მარიამ გვენცაძე და პაატა ჯოხაძე. სტუმრად - ნარკოლოგი გვანცა ფირალიშვილი; კავკასიის უნივერსიტეტის ჯანდაცვის სკოლის დეკანი ვატო სურგულაძე; ჯამლეტ ხუხაშვილის სპორტული რუბრიკა.
10:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
11:00 ობიექტივის დილა. (გაგრძელება)
11:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
12:00 ინტერაქტივი - შორენა ჭიაურელი. კითხვა: როგორ უნდა დაძლიოს ქვეყანამ სოციალურ ეკონომიკური კრიზისი?
12:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
13:00 ინტერაქტივი. (გაგრძელება)
13:30 ახალი ამბები. (20 წთ)
14:00 ობიექტივის შუადღე - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - "პატრიოტთა ალიანსის" ერთ-ერთი ლიდერი ბესო ტაბატაძე; "მემარცხენე ალიანსის" ლიდერი არჩილ ბენიძე; ეკონომისტი ლია ელიავა; მომხმარებელთა უფლებების დამცველი თამარ გობეჯიშვილი.
14:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
15:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
15:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
16:00 დოკუმენტური ფილმი. (გაგრძელება)
16:30 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
16:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
17:00 "გაერთიანებული საზოგადოების საათი" - ანი დარსალია. სტუმრად - ორგანიზაცია "შეაჩერე კორუფციას" წარმომადგენელი ვატო გელაშვილი.
17:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
18:00 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი. სტუმრად - სახალხო არტისტები ნუგზარ კვაშალი და ვახტანგ ტატიშვილი.
19:00 ახალი ამბები - მთავარი.
20:00 მხატვრული ფილმი "მონანიება".
22:30 ღამის სტუდია - ნინო რატიშვილი. (9 იანვრის გადაცემის განმეორება)
17 იანვარი, ოთხშაბათი
00:30 ახალი ამბები. (განმეორებით)
01:30 ობიექტივის დილა - პაატა ჯოხაძე და მარიამ გვენცაძე. (განმეორებით)
04:00 ობიექტივის შუადღე - ილია ჩაჩიბაია. (განმეორებით)
06:30 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი.(განმეორებით)
07:30 ღამის სტუდია - ნინო რატიშვილი. (განმეორებით)
09:30 ობიექტივის დილა - მერაბ ჭიქაშვილი და შორენა ჭიაურელი. სტუმრად - იურისტი დავით თედორაძე; სოციალურ მეცნიერებათა დოქტორი გიორგი ალადაშვილი.
10:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
11:00 ობიექტივის დილა. (გაგრძელება)
11:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
12:00 ინტერაქტივი - მაცაცო გახოკიძე. კითხვა: რა განაპირობებს სიძვირის თვალსაზრისით რეგიონში თბილისის ლიდერობას?
12:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
13:00 ინტერაქტივი. (გაგრძელება)
13:30 ახალი ამბები. (20 წთ)
14:00 ობიექტივის შუადღე - ანი კიკნაძე და ბორენა ონიანი. სტუმრად - პოლიტოლოგი ჰამლეტ ჭიპაშვილი; "სითი ინსტიტუტი" საქართველოს გენერალური დირექტორი მამუკა სალუქვაძე; ანალიტიკოსი დემურ გიორხელიძე; უფლებადამცველთა ასოციაციის თავმჯდომარე ნიკა მემანიშვილი.
14:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
15:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
15:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
16:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
16:30 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
16:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
17:00 თვითმმართველობის საათი - მამუკა ტუსკაძე. სტუმრად - ბორჯომის მერი ზაზა ჩაჩანიძე.
17:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
18:00 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი. სტუმრად - აფხაზეთის მთავრობის თავმჯდომარე ვახტანგ ყოლბაია.
19:00 ახალი ამბები - მთავარი.
20:00 თუ გინდა მშვიდობა - გურამ ნიკოლაიშვილი. (13 იანვრის გადაცემის განმეორება)
21:00 მხატვრული ფილმი "ტბა".
22:30 ღამის სტუდია - ბონდო მძინარაშვილი.
18 იანვარი, ხუთშაბათი
00:30 ახალი ამბები. (განმეორებით)
01:30 ობიექტივის დილა - მერაბ ჭიქაშვილი და შორენა ჭიაურელი. (განმეორებით)
04:00 ობიექტივის შუადღე - ანი კიკნაძე და ბორენა ონიანი. (განმეორებით)
06:30 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი. (განმეორებით)
07:30 ღამის სტუდია - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
09:30 ობიექტივის დილა - მარიამ გვენცაძე და პაატა ჯოხაძე.
10:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
11:00 ობიექტივის დილა. (გაგრძელება)
11:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
12:00 ინტერაქტივი - მარი ჯომარჯიძე.
12:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
13:00 ინტერაქტივი. (გაგრძელება)
13:30 ახალი ამბები. (20 წთ)
14:00 ობიექტივის შუადღე - თამთა როგავა და გიორგი კასრაძე.
14:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
15:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
15:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
16:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
16:30 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
16:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
17:00 ვეტერანის საათი - მაცაცო გახოკიძე.
17:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
18:00 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი და ეთო ზედელაშვილი.
19:00 ახალი ამბები - მთავარი.
20:00 მხატვრული ფილმი "ხარება და გოგია".
22:30 ღამის სტუდია - ბონდო მძინარაშვილი.
19 იანვარი, პარასკევი
00:30 ახალი ამბები. (განმეორებით)
01:30 ობიექტივის დილა - პაატა ჯოხაძე და მარიამ გვენცაძე. (განმეორებით)
04:00 ობიექტივის შუადღე - თამთა როგავა და გიორგი კასრაძე. (განმეორებით)
06:30 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი და ეთო ზედელაშვილი. (განმეორებით)
07:30 ღამის სტუდია - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
09:30 ობიექტივის დილა - მერაბ ჭიქაშვილი და შორენა ჭიაურელი.
10:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
11:00 ობიექტივის დილა. (გაგრძელება)
11:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
12:00 ინტერაქტივი - გიორგი კასრაძე.
12:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
13:00 ინტერაქტივი. (გაგრძელება)
13:30 ახალი ამბები. (20 წთ)
14:00 ობიექტივის შუადღე - თამთა როგავა.
14:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
15:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
15:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
16:00 ობიექტივის შუადღე. (გაგრძელება)
16:30 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
16:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
17:00 სამართალი - ვახტანგ ბეგიაშვილი.
17:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
18:00 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი და ლიზა კვესელავა.
19:00 ახალი ამბები - მთავარი.
20:00 გადაცემის განმეორება.
21:30 სამოქალაქო საზოგადოება - ნიკოლოზ მჟავანაძე.
22:30 ღამის სტუდია - ანი კიკნაძე.
20 იანვარი, შაბათი
00:30 ახალი ამბები. (განმეორებით)
01:30 ობიექტივის დილა - მერაბ ჭიქაშვილი და შორენა ჭიაურელი. (განმეორებით)
04:00 ობიექტივის შუადღე - თამთა როგავა. (განმეორებით)
06:30 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი და ლიზა კვესელავა. (განმეორებით)
07:30 ღამის სტუდია - ანი კიკნაძე. (განმეორებით)
09:30 ობიექტივის დილა - მარიამ გვენცაძე და პაატა ჯოხაძე.
10:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
11:00 ობიექტივის დილა. (გაგრძელება)
11:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
12:00 ინტერაქტივი - მაცაცო გახოკიძე.
12:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
13:00 ინტერაქტივი. (გაგრძელება)
13:30 ახალი ამბები. (20 წთ)
14:00 მარადიული ფასეულობები - ნატა თარხან-მოურავი და მანანა არველაძე.
14:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
15:00 მარადიული ფასეულობები. (გაგრძელება)
15:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
16:00 მარადიული ფასეულობები. (გაგრძელება)
16:30 დოკუმენტური ფილმი.
17:00 განათლების რეფორმის კვალდაკვალ - მანანა ნიკოლაიშვილი.
17:55 ახალი ამბები. (5 წთ)
18:00 "ცრემლში ნალესი ხმალი" - ნიკო ხერკელაძე.
19:00 ახალი ამბები - მთავარი.
20:00 გადაცემის განმეორება.
21:00 თუ გინდა მშვიდობა - გურამ ნიკოლაიშვილი.
22:00 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
23:30 ღამის სტუდია - გია არეშიძე.
21 იანვარი, კვირა
00:30 ახალი ამბები. (განმეორებით)
01:30 ობიექტივის დილა - მარიამ გვენცაძე და პაატა ჯოხაძე. (განმეორებით)
04:00 მარადიული ფასეულობები - ნატა თარხან-მოურავი და მანანა არველაძე. (განმეორებით)
06:30 განათლების რეფორმის კვალდაკვალ - მანანა ნიკოლაიშვილი. (განმეორებით)
07:30 თუ გინდა მშვიდობა - გურამ ნიკოლაიშვილი. (განმეორებით)
08:30 ღამის სტუდია - გია არეშიძე. (განმეორებით)
10:30 კულტურა „ობიექტივზე“ - ერეკლე საღლიანი.
11:30 "ჩემი ქალაქი" - ზაზა მამალაძე.
12:30 დოკუმენტური ფილმი.
13:00 ობიექტივის შუადღე - "კვირაძალს" - მანანა არველაძე.
15:00 მემკვიდრეობა - ნინო მიქიაშვილი.
16:00 "იმედით გამოწვდილი ხელები" - ციცი გურიელი.
17:00 კვირის დაიჯესტი.
18:00 სტუდია "მონიტორის" ჟურნალისტური გამოძიება.
18:30 სხვა მხარე - თამთა ღლონტი.
19:30 გადაცემის განმეორება.
20:30 სპორტი - პაატა ჯოხაძე.
21:30 რელიგიური საკითხები - გიორგი დარასელია.
22:30 "ღამის სტუდია"- გიორგი კასრაძე.