ტელე-რადიო გადაცემების პროგრამა
17 ნოემბერი, ორშაბათი
00:30 დედოფლისწყაროს საათი - ილია მარტყოფლიშვილი. (განმეორებით)
01:30 ობიექტური ენერგია - მერაბ ბერაძე. (განმეორებით)
02:30 მარადიული ფასეულობები - (ნაწილი I)- მანანა არველაძე და ნატა თარხან-მოურავი. (5 ოქტომბრის გადაცემის განმეორება) (განმეორებით)
03:30 მარადიული ფასეულობები - (ნაწილი II)- მანანა არველაძე და ნატა თარხან-მოურავი. (5 ოქტომრბის გადაცემის განმეორება) (განმეორებით)
04:30 მებრძოლ დევნილთა საათი - ადა მარშანია. (განმეორებით)
05:30 პრემიერმინისტრის საათი - მაცაცო გახოკიძე. (განმეორებით)
06:30 მოდი, ვილაპარაკოთ - სოსო სიმონიშვილი და სალომე ამირანაშვილი (4 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
07:30 კულტურის საათი- ერეკლე საღლიანი და სოფიო შელეგია. (განმეორებით)
08:30 სოციალური საკითხები - ნათია მაზანაშვილი. (განმეორებით)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I და ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
11:30 "ასავალ-დასავალი"-ს საათი - ზაზა დავითაია.
12:30 ინტერაქტივი - ირაკლი ყურაშვილი და თამთა ღლონტი.
13:30 თოქ-შოუ - „სკანდალი“ - ვახტანგ ბეგიაშვილი.
14:48 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) - ნინო მიქიაშვილი, გიორგი ფოფხაძე, მაცაცო გახოკიძე და ლევან შანიზე.
15:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) - ნინო მიქიაშვილი, გიორგი ფოფხაძე, მაცაცო გახოკიძე და ლევან შანიზე.
16:30 დღის თოქ-შოუ - „ვინ ვართ, საიდან მოვსულვართ, საით მივდივართ“ - ნანი ჭანიშვილი.
17:30 უფლებადამცველის საათი - ირმა ჭკადუა, მალხაზ ჯანგირაშვილი და მაგდა კოტრიკაძე.
18:30 საღამოს თოქ-შოუ - (ნაწილი I) - კოტე ინაშვილი.
19:30 საღამოს თოქ-შოუ - (ნაწილი II) - კოტე ინაშვილი.
20:30 თოქ-შოუ - „ქრონიკა პლიუსის" საათი“ - ელისო კილაძე.
21:30 თოქ-შოუ - "მედიის საათი" - ირინა ბოკუჩავა.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I, ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი.
18 ნოემბერი, სამშაბათი
00:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) - გიორგი ფოფხაძე, მაცაცო გახოკიძე და ლევან შანიზე. (განმეორებით)
01:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) - გიორგი ფოფხაძე, მაცაცო გახოკიძე და ლევან შანიზე. (განმეორებით)
02:30 საღამოს თოქ-შოუ - (ნაწილი II) - კოტე ინაშვილი. (განმეორებით)
03:30 თოქ-შოუ - „სკანდალი“ - ვახტანგ ბეგიაშვილი. (განმეორებით)
04:30 დღის თოქ-შოუ - „ვინ ვართ, საიდან მოვსულვართ, საით მივდივართ“ - ნანი ჭანიშვილი. (განმეორებით)
05:30 თოქ-შოუ – „ეკონომიკა და პოლიტიკა“ - მიხეილ ჯიბუტი. (12 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
06:30 თოქ-შოუ - "თავისუფალი დრო" - თამარ ადორნელი. (14 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
07:30 თოქ-შოუ - "მედიის საათი" - ირინა ბოკუჩავა. (განმეორებით)
08:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ნინო რატიშვილი. (განმეორებით)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი. (განმეორებით)
10:30 "ოქროს ბიჭები 50" - ანი კიკნაძე. სტუმრად - ილია დათუნაშვილი, ქეთევან ჯოხაძე და ვაჟა ჟვანია. (16 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
11:30 კულტურის საათი - დიმიტრი ჯაიანი. სტუმრად - ალექსანდრე ხომერიკი.
12:30 ინტერაქტივი - მაცაცო გახოკიძე.
13:30 კახეთის საათი - ილია მარტყოფლიშვილი.
14:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - თარხან გასვიანი, თამთა როგავა და გიორგი ფოფხაძე. სტუმრად - დაჩი ებრალიძე და თემო სახურია.
15:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - თარხან გასვიანი, თამთა როგავა და გიორგი ფოფხაძე. სტუმრად - ზაზა ვეკუა და ირაკლი ნადირაძე.
16:30 მოდი ვილაპარაკოთ - სოსო სიმონიშვილი და სალომე ამირანაშვილი.
17:30 უფლებადამცველის საათი - ნონა ფილაური.
18:30 სევდიანი წერილები - გია კორკოტაშვილი.
19:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი I) - ტატო ლასხიშვილი და თეა ნადირაძე.
20:30 რელიგიური საკითხები - გიორგი დარასელია. სტუმრად - მამა გიორგი თევდორაშვილი.
21:30 თაობიდან თაობამდე - მანანა არველაძე და გურამ კივილაძე.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I და ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი. სტუმრად - დავით თარხან-მოურავი.
19 ოქტომბრი, ოთხშაბათი
00:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - თარხან გასვიანი, ირაკლი მანაგაძე და გიორგი ფოფხაძე.
01:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - თარხან გასვიანი, ირაკლი მანაგაძე და გიორგი ფოფხაძე. სტუმრად - ირაკლი სესიაშვილი.
02:30 უფლებადამცველის საათი - ნონა ფილაური.
03:30 ჯანსაღი ცხოვრების წესი - გიორგი ბახტურიძე. სტუმრად - სიმონ გაბრიჭიძე. (18 ოქტომბრის გაადცემის განმეორება)
04:30 თოქ-შოუ - "ბავშვთა საკითხები" - ნანა ლეჟავა.
05:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი I) - ტატო ლასხიშვილი და თეა ნადირაძე. სტუმრად - გია მეფარიშვილი.
06:30 რელიგიური საკითხები - გიორგი დარასელია. სტუმრად - დავით ლონდარიძე.
07:30 კულტურის საათი - დიმიტრი ჯაიანი.
08:30 სევდიანი წერილები - გია კორკოტაშვილი.
09:30 თაობიდან თაობამდე - მანანა არველაძე და გურამ კივილაძე.
10:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I და ნაწილი II) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად - გია გაჩეჩილაძე და პეტრე მამრაძე.
11:30 თოქ-შოუ - "საქართველო და მსოფლიოს საათი" - ეკატერინე ნასყიდაშვილი და შორენა ღვაჩლიანი.
12:30 ინტერაქტივი - თამთა ღლონტი და ირაკლი ყურაშვილი.
13:30 სოციალური თოქ-შოუ - "მოუსმინე ხალხს" - თამთა ღლონტი და ირაკლი ყურაშვილი.
14:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) - თამთა როგავა, გია არეშიძე და გიორგი ფოფხაძე.
15:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) - თამთა როგავა, გია არეშიძე და გიორგი ფოფხაძე.
16:30 საღამოს თოქ-შოუ - (ნაწილი II) - კოტე ინაშვილი. (17 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
17:30 ჯანმრთელობა "ობიექტივში" (ნაწილი II) - თამარ სუხიაშვილი.
20:30 თოქ-შოუ - "SI VIS PACEM" (თუ გინდა მშვიდობა) - დავით თევზაძე.
21:30 თოქ-შოუ – „ეკონომიკა და პოლიტიკა“ - მიხეილ ჯიბუტი.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი.
20 ნოემბერი, ხუთშაბათი
00:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) (განმეორებით)
01:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) (განმეორებით)
02:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ნინო რატიშვილი. (17 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
03:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი. (17 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
04:30 სევდიანი წერილები - გია კორკოტაშვილი. (18 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
05:30 თოქ-შოუ - "საქართველო და მსოფლიოს საათი" - ეკატერინე ნასყიდაშვილი და შორენა ღვაჩლიანი. (განმეორებით)
06:30 ჯანმრთელობა "ობიექტივში"- თამარ სუხიაშვილი.
07:30 თოქ-შოუ - "SI VIS PACEM" (თუ გინდა მშვიდობა) - დავით თევზაძე. (განმეორებით)
08:30 თოქ-შოუ – „ეკონომიკა და პოლიტიკა“ - მიხეილ ჯიბუტი. (განმეორებით)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
10:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
11:30 კეთილი საქმე - გიორგი დარასელია. (18 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
12:30 ინტერაქტივი - მარიამ მჭედლიძე.
13:30 მამული, ენა, სარწმუნოება - ია ბაგრატიონ-მუხრანელი.
14:30 უადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) - მაცაცო გახოკიძე, გია ფურცხვანიძე და გიორგი ფოფხაძე. სტუმრად - ვასილ მაღლაფერიძე.
15:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) - მაცაცო გახოკიძე, გია ფურცხვანიძე და გიორგი ფოფხაძე. სტუმრად - გია კობახიძე.
16:30 პირისპირ - ბესო ჩუბინძე.
17:30 უფლებადამცველის საათი - დავით ლილუაშვილი, მაია ხარაძე და ელგუჯა ჩხაიძე.
18:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი I) - ნინო რატიშვილი. სტუმრად - ნანა დევდარიანი.
19:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი II) ნინო რატიშვილი.
20:30 ლიტერატურა და ხელოვნება - ვაჟა ოთარაშვილი.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ანი კიკნაძე.
23:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ანი კიკნაძე.
21 ნოემბერი, პარასკევი
00:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) (განმეორებით)
01:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) (განმეორებით)
02:30 ვეტერანის საათი - გოგა ჭყონია. (განმეორებით)
03:30 ინტერაქტივი - თამთა ღლონტი. (განმეორებით)
04:30 ეკონომიკის საკითხები - ოთარ ანგურიძე. (განმეორებით)
05:30 უფლებადამცველის საათი - დავით ლილუაშვილი და მაია ხარაძე. (განმეორებით)
06:30 ლიტერატურა და ხელოვნება - ვაჟა ოთარაშვილი. (განმეორებით)
07:30 პირისპირ - ბესო ჩუბინიძე. (განმეორებით)
08:30 "ღამის სტუდია" - ბონდო მძინარაშვილი. (ნაწილი I და ნაწილი II) (განმეორებით)
10:30 თოქ-შოუ - "SI VIS PACEM" (თუ გინდა მშვიდობა) - დავით თევზაძე. (19 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
11:30 "ცრემლში ნალესი ხმალი" - ნიკო ხერკელაძე. (2012 წლის 18 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
12:30 ინტერაქტივი - ირაკლი ყურაშვილი.
13:30 თოქ-შოუ - "თავისუფალი დრო" - თამარ ადორნელი.
14:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) - მაცაცო გახოკიძე, მარი ჯომარჯიძე, გიორგი ფოფხაძე.
15:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) - მაცაცო გახოკიძე, მარი ჯომარჯიძე, გიორგი ფოფხაძე.
16:30 დღის თოქ–შოუ - "აფხაზეთის დრო" - მაყვალა ბერიანიძე.
17:30 დღის თოქ–შოუ - "აზროვნების თავისუფლება" - მაყვალა ბერიანიძე.
18:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი.
19:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი.
20:30 თოქ-შოუ - "ქომაგი" - ანი კიკნაძე.
21:30 თოქ-შოუ - "პორტრეტი ინტერიერში" - მანანა არველაძე.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ირაკლი მანაგაძე.
23:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ირაკლი მანაგაძე.
00:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი I) (განმეორებით)
22 ნოემბერი, შაბათი
00:30 შუადღე "ობიექტივში" (ნაწილი II) (განმეორებით)
01:30 "საღამოს თოქ-შოუ" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
02:30 "საღამოს თოქ-შოუ" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
03:30 თოქ-შოუ - "თავისუფალი დრო" - თამარ ადორნელი. (განმეორებით)
04:30 თოქ-შოუ - "ქომაგი" - ანი კიკნაძე. (განმეორებით)
05:30 დღის თოქ–შოუ - "აზროვნების თავისუფლება" - მაყვალა ბერიანიძე. (განმეორებით)
06:30 თოქ-შოუ - "მედიის საათი" - ირინა ბოკუჩავა. (17 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
07:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I, ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი. (17 ნოემბრის გადაცემის განმეორება)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ირაკლი მანაგაძე. (განმეორებით)
10:30 თოქ-შოუ - "საბავშვო ამბები" - ნინო ჩიხლაძე.
11:30 ჯანსაღი ცხოვრების წესი - დავით მიროტაძე.
12:30 პორტრეტი ინტერიერში - მანანა არველაძე. (31 ოქტომბრის გადაცემის განმეორება)
13:30 ვეტერანის საათი - გოგა ჭყონია. სტუმრად - ზაირა მიქატაძე.
14:30 კულტურის საათი - ერეკლე საღლიანი.
15:30 სოციალური საკითხები - ირმა ჯანგირაშილი. სტუმრად - გია ბურჯანაძე.
16:30 ექსტრა-ორდინალური - თამაზ ჭეიშვილი.
17:30 განათლების რეფორმის კვალდაკვალ - მანანა ნიკოლაიშვილი.
18:30 "საღამოს თოქ-შოუ" (ნაწილი I) - კოტე ინაშვილი. სტუმრად - ბაკურ სვანიძე.
19:30 "საღამოს თოქ-შოუ" (ნაწილი II) - კოტე ინაშვილი. სტუმრად - მერაბ ჭიქაშვილი.
20:30 ოქროს კვეთა - ვალერი კვარაცხელია.
21:30 თავისუფალი თემა - ნანი ჭანიშვილი.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I და ნაწილი II) - გია არეშიძე. და მაკა რაზმაძე.
16 ნოემბერი, კვირა
00:30 "საღამოს თოქ-შოუ" (ნაწილი I) (განმეორებით)
01:30 "საღამოს თოქ-შოუ" (ნაწილი II) (განმეორებით)
02:30 განათლების რეფორმის კვალდაკვალ - მანანა ნიკოლაიშვილი. (განმეორებით)
03:30 დღის თოქ-შოუ - "ექსტრა ორდინალური" - თამაზ ჭეიშვილი. (განმეორებით)
04:30 „საღამოს თოქ-შოუ“ (ნაწილი I) - გიორგი დარასელია. (30 ივლისის გადაცემის განმეორება)
05:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - გია არეშიძე. სტუმრად - დავით თარხან-მოურავი. (27 ივლისის გადაცემის განმეორება)
06:30 "ღამის სტუდია" ( ნაწილი II) - გია არეშიძე. სტუმრად - დავით თარხან-მოურავი. (27 ივლისის გადაცემის განმეორება)
07:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი I) - ნინო რატიშვილი. (31 ივლისის გადაცემის განმეორება)
08:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი. (31 ივლისის გადაცემის განმეორება)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I და ნაწილი II) - მაკა რაზმაძე და გია არეშიძე. (განმეორებით)
11:30 ობიექტური ენერგია - მერაბ ბერაძე.
12:30
13:30 კულტურის საათი - ერეკლე საღლიანი და სოფო შელეგია.
14:30 მარადიული ფასეულობები - მანანა არველაძე და ნატა თარხან-მოურავი. სტუმრად - ლადო კახაძე.
15:30 მარადიული ფასეულობები - მანანა არველაძე და ნატა თარხან-მოურავი. სტუმრად - ლადო კახაძე.
16:30 აქტუალური საკითხები - თარხან გასვიანი.
17:30 დედოფლისწყაროს საათი - ილია მარტყოფლიშვილი.
18:30 თავისუფალი თემა - ნანუკა იმნაძე.
19:30 "ოქროს ბიჭები 50" - ანი კიკნაძე. სტუმრად - ილია დათუნაშვილი.
20:30 სოციალური თემატიკა - ნათია მაზანაშვილი. სტუმრად - მარიამ ჯაში.
21:30 პრემიერმინისტრის საათი - მაცაცო გახოკიძე.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I და ნაწილი II) - ვალერიკვარაცხელია.