ტელე-რადიო გადაცემების პროგრამა
25 აპრილი, ორშაბათი
00:30 დედოფლისწყაროს საათი – ილია მარტყოფლიშვილი. (განმეორებით)
01:30 ჭიათურის საათი - გიორგი კასრაძე. (განმეორებით)
02:30 კულტურის საათი - ერეკლე საღლიანი. (განმეორებით)
03:30 ბათუმის სტუდია - მერაბ ბლადაძე.(განმეორებით)
04:30 ობიექტური ენერგია - მერაბ ბერაძე.(განმეორებით)
05:30 პრემიერის საათი - მაცაცო გახოკიძე. (განმეორებით)
06:30 პოლიტიკური აზრი – ნათია მაზანაშვილი. (განმეორებით)
07:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I ) - ვალერი კვარაცხელია. (განმეორებით)
08:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ვალერი კვარაცხელია. (განმეორებით)
09:30 დილა "ობიექტივში" - მერაბ ჭიქაშვილი. სტუმრად - რეჟისორი გიორგი კახაბრიშვილი.
10:30 "ბანკები და ფინანსების" საათი - გიორგი გიორგაძე.
11:30 "გაერთიანებული საზოგადოების საათი" - ანი დარსალია. სტუმრად - "საქართველოს პატრიოტთა ალიანსის" ახალგაზრდული ფრთის წარმომადგენელი თარხან გასვიანი და ორგანიზაცია "ქართული მისიის" წევრი რამაზ გაგნიძე.
12:30 ინტერაქტივი - თამთა ღლონტი.
13:30 "მოქალაქის პოზიცია" - ცირა თელოიანი. სტუმრად - პროფესორები ნანა გელაშვილი და თეიმურაზ ფანჯიკიძე, ხელოვნებათმცოდნე, მომღერალი ნაზი სარჯველაძე.
14:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად - "პატრიოტთა ალიანსის" ერთ-ერთი ლიდერი ემზარ კვიციანი.
15:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად - "ქართული ოცნების" ერთ-ერტთი ლიდერი დავით ფაცაცია.
16:30 დღის თოქ-შოუ - „ვინ ვართ, საიდან მოვსულვართ, საით მივდივართ“ - ნანი ჭანიშვილი. სტუმრად - აკადემიკოსი ვლადიმერ პაპავა.
17:30 თოქ-შოუ - "აუდიტორია" - მარიამ ბეგიაშვილი. სტუმრად - პროფესორები მაია ივანიძე და მარი მესხი, დოქტორანტები გიორგი ამირანაშცილი და თამუნა მახარობლიშვილი, სტუდენტები სესილი ქადარია და კოტე სალუქვაძე. (22 აპრილის გადაცემის განმეორება)
18:30 საღამოს თოქ-შოუ - კოტე ინაშვილი.სტუმრად - ადვოკატები გია თევზაძე და მალხაზ გორგასლიძე.
19:30 "ლიტერატურა, ხელოვნება, სულიერება" - ვაჟა ოთარაშვილი. გიორგი მაზნიაშვილის სახლ-მუზეუმის ერთ-ერთი დამაარსებელი მედიკო ბუჩუკური.
20:30 თოქ-შოუ - „ქრონიკა პლიუსის" საათი“ - თამარ ბატიაშვილი. სტუმრად - თბილისის მერიისგან დაზარალებული მოქალაქე ნარი გეგეშიძე.
21:30 "ჩემი ქალაქი" - ზაზა მამალაძე. სტუმრად - ანსამბლ "კოლხეთის" ხელმძღვანელი გივი შანიძე.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ნინო რატიშვილი. სტუმრად - ექსპერტი გია ხუხაშვილი.
23:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი.
26 აპრილი, სამშაბათი
00:30 "ბანკები და ფინანსების" საათი - გიორგი გიორგაძე. სტუმრად - იურისტი არჩილ კაიკაციშვილი. (განმეორებით)
01:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად - დიდუბის რაიონის გამგებელი ირმა ზავრადაშვილი. (განმეორებით)
02:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად - ჟურნალისტი რუსუსუდან გვაზავა, ორგანიზაცია "თინ ანდ კომპანის" დამფუძნებელი ავთანდილ კონცელიძე და ეპიდემიოლოგი მაია ცინცაძე. (განმეორებით)
03:30 დღის თოქ-შოუ - „ვინ ვართ, საიდან მოვსულვართ, საით მივდივართ“ - ნანი ჭანიშვილი. სტუმრად - პროფესორი თამარ კიკნაძე. (განმეორებით)
04:30 "ლიტერატურა, ხელოვნება, სულიერება" - ვაჟა ოთარაშვილი. სტუმრად - მხათვარი იორამ იმედაშვილი. (განმეორებით)
05:30 "გაერთიანებული საზოგადოების საათი" - ანი დარსალია. სტუმრად - ზურაბ დარსალია და მაია ბარამიძე. (განმეორებით)
06:30 "ჩემი ქალაქი" - ზაზა მამალაძე. სტუმრად - მომღერალი ლევან მგალობლიშვილი (პანჩო). (განმეორებით)
07:30 მემკვიდრეობა – ნინო მიქიაშვილი. (10 აპრილის გადაცემის განმეორება)
08:30 "ჩემი ქალაქი" - ზაზა მამალაძე. სტუმრად - მომღერალი ლევან მგალობლიშვილი (პანჩო). (განმეორებით)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ნინო რატიშვილი. სტუმრად - საქართველოს განვითარების ფონდი“ -ს წევრი ხათუნა ლაგაზიძე. (განმეორებით)
10:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ნინო რატიშვილი. სტუმრად - ახალი მემარჯვენეების ერთთ-ერთი ლიდერი მანანა ნაჭყებია. (განმეორებით)
11:30 კულტურის საათი – დიმა ჯაიანი. სტუმრად - აფხაზეთის ა/რ განათლებისა და კულტურის მინისტრის მოადგილე როლანდ ნიჟარაძე.
12:30 ინტერაქტივი - თამთა ღლონტი.
13:30 კახეთის საათი - ილია მარტყოფლიშვილი. სტუმრად - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის საბიბლიოთეკო გაერთიანების უფროსი მაია ბეროშვილი.
14:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - გიორგი კასრაძე და მარიამ ჯომარჯიძე. სტუმრად - პატრიოტთა ალიანსის ერთ-ერთი ლიდერი ვაჟა ოთარაშვილი.
15:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - გიორგი კასრაძე და მარიამ ჯომარჯიძე. სტუმრად - "აუდიტორია 115"-ის წარმომადგენელი ირაკლი კუპრაძე.
16:30 სევდიანი ბარათები - გია კორკოტაშვილი. სტუმრად – ალი ცეცხლაძე და კახა ბერძენიშვილი.
17:30 თავისუფალი საუბრები - ტატო ლასხიშვილი. სტუმრად - რატი აბულაძე.
18:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი I) - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - პოლიციელების მხრიდან ძალადობის ფაქტებზე ისაუბრებს უფლებადამცველი ლია მუხაშავრია.
19:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი II) - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - საქართველოს პარლამენტის წევრი გოგი თოფაძე.
20:30 რელიგიური საკითხები – გიორგი დარასელია. სტუმრად - მამა ილია თოლორაია.
21:30 თაობიდან თაობამდე – მანანა არველაძე. (16 თებერვლის გადაცემა განმეორებით)
22:30 "ღამის სტუდია"(ნაწილი I) - ანი კიკნაძე. სტუმრად - ვიზალიბერალიზაციის პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ასპექტებზე ისაუბრებენ ევროსაბჭოში საქართველოს ყოფილი ელჩი მამუკა ჟღენტი და ეკონომიკის ექსპერტი სოსო სიმონიშვილი.
23:30 "ღამის სტუდია"(ნაწილი II) - ანი კიკნაძე. სტუმრად - პატრიოტთა ალიანსის პოლიტიკური მდივანი გიორგი მაღლაკელიძე.
27 აპრილი, ოთხშაბათი
00:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი I) - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - პოლიციელების მხრიდან ძალადობის ფაქტებზე ისაუბრებს უფლებადამცველი ლია მუხაშავრია. (განმეორებით)
01:30 საღამოს თოქ-შოუ (ნაწილი II) - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - საქართველოს პარლამენტის წევრი გოგი თოფაძე. (განმეორებით)
02:30 თავისუფალი საუბრები - ტატო ლასხიშვილი. სტუმრად - რატი აბულაძე. (განმეორებით)
03:30 კულტურის საათი – დიმა ჯაიანი. სტუმრად - აფხაზეთის ა/რ განათლებისა და კულტურის მინისტრის მოადგილე როლანდ ნიჟარაძე. (განმეორებით)
04:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - გიორგი კასრაძე და მარიამ ჯომარჯიძე. სტუმრად - პატრიოტთა ალიანსის ერთ-ერთი ლიდერი ვაჟა ოთარაშვილი.(განმეორებით)
05:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - გიორგი კასრაძე და მარიამ ჯომარჯიძე. სტუმრად - "აუდიტორია 115"-ის წარმომადგენელი ირაკლი კუპრაძე. (განმეორებით)
06:30 რელიგიური საკითხები – გიორგი დარასელია. სტუმრად - მამა ილია თოლორაია. (განმეორებით)
07:30 "ღამის სტუდია"(ნაწილი I) - "ღამის სტუდია"(ნაწილი I) - ანი კიკნაძე. სტუმრად - ვიზალიბერალიზაციის პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ასპექტებზე ისაუბრებენ ევროსაბჭოში საქართველოს ყოფილი ელჩი მამუკა ჟღენტი და ეკონომიკის ექსპერტი სოსო სიმონიშვილი. (განმეორებით)
08:30 "ღამის სტუდია"(ნაწილი II) - "ღამის სტუდია"(ნაწილი II) - ანი კიკნაძე. სტუმრად - პატრიოტთა ალიანსის პოლიტიკური მდივანი გიორგი მაღლაკელიძე. (განმეორებით)
09:30 დილა "ობიექტივში" - მერაბ ჭიქაშვილი. სტუმრად - საქართველოს არქიტექტორთა კავშირის თავმჯდომარე მერაბ ბოლქვაძე.
10:30 თოქ-შოუ - "თავისუფალი დრო" - თამარ ადორნელი. სტუმრად - ფსიქოლოგი ანასტასია მარღანია. (22 აპრილის გადაცემის განმეორება)
11:30 "იმედით გამოწვდილი ხელები" - ციცი გურიელი. სტუმრად - პოეტი მიმოზა ცანავა, მუსიკოსი დინი ვირსალაძე, მსახიობი მაკა შალიკაშვილი და მოდელი ლიკა ყაზბეგი.
12:30 ინტერაქტივი - თამთა ღლონტი.
13:30 "სამცხე-ჯავახეთის საათი" - ქეთი შერგელაშვილი. სტუმრად - ჟურნალისტი ვალერიან ლომიძე და ახალციხის მეცხრე არხის დირექტორი მაია იველაშვილი.
14:30 შუადღე "ობიექტივზე" (ნაწილი I) - თამთა როგავა. სტუმრად - დემოკრატიული მოძრაობის წევრი გიგლა ბარამიძე.
15:30 შუადღე "ობიექტივზე" (ნაწილი II) - თამთა როგავა. სტუმრად - "თავისუფალი დემოკრატების" ერთ-ერთი ლიდერი ირაკლი ქადაგიშვილი.
16:30 ჯანმრთელობა "ობიექტივში" - თამარ სუხიაშვილი. სტუმრად - ექიმი მაია ხუბუა.(20 იანვრის გადაცემის განმეორება)
17:30 "ქართული ენის ტექნოლოგიური ანბანი" - მამუკა გობეჩია.სტუმრად - ქართული ენის ტექნოლოგირების ცენტრის დირექტორი კონსტანტინე ფხაკაძე, დოქტორანტები მერაბ ჩიქვინაძე და გიორგი ჩიჩუა და სტუდენტი დავით კურცხალია.
18:30 საღამოს თოქ-შოუ - ვახტანგ ბეგიაშვილი. სტუმრად - პარტია "თავისუფალი საქართველოს" წევრი ბეჟან გუნავა.
19:30 საღამოს თოქ-შოუ - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - "საქართველოს პატრიოტთა ალიანსის" აღმასრულებელი მდივანი გოჩა თევდორაძე.
20:30 თოქ-შოუ - "SI VIS PACEM" (თუ გინდა მშვიდობა) - გურამ ნიკოლაიშვილი. სტუმრად - გენერალ ლეიტენტი დავით თევზაძე.
21:30 "ეკონომიკა და პოლიტიკა" - მიხეილ ჯიბუტი.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი. წინა საარჩევნო გარემო და ოპოზიციის გაერთიანების აუცილებლობა.
23:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი.
28 აპრილი, ხუთშაბათი
00:30 დილა "ობიექტივში" - მერაბ ჭიქაშვილი. სტუმრად - საქართველოს არქიტექტორთა კავშირის თავმჯდომარე მერაბ ბოლქვაძე. (განმეორებით)
01:30 შუადღე "ობიექტივზე" (ნაწილი I) - თამთა როგავა. სტუმრად - დემოკრატიული მოძრაობის წევრი გიგლა ბარამიძე. (განმეორებით)
02:30 შუადღე "ობიექტივზე" (ნაწილი II) - თამთა როგავა. სტუმრად - "თავისუფალი დემოკრატების" ერთ-ერთი ლიდერი ირაკლი ქადაგიშვილი. (განმეორებით)
03:30 საღამოს თოქ-შოუ - ილია ჩაჩიბაია. სტუმრად - "საქართველოს პატრიოტთა ალიანსის" აღმასრულებელი მდივანი გოჩა თევდორაძე. (განმეორებით)
04:30 "იმედით გამოწვდილი ხელები" - ციცი გურიელი. სტუმრად - პოეტი მიმოზა ცანავა, მუსიკოსი დინი ვირსალაძე, მსახიობი მაკა შალიკაშვილი და მოდელი ლიკა ყაზბეგი. (განმეორებით)
05:30 საღამოს თოქ-შოუ - ვახტანგ ბეგიაშვილი. სტუმრად - პარტია "თავისუფალი საქართველოს" წევრი ბეჟან გუნავა. (განმეორებით)
06:30 თოქ-შოუ - "SI VIS PACEM" (თუ გინდა მშვიდობა) - გურამ ნიკოლაიშვილი. სტუმრად - გენერალ ლეიტენტი დავით თევზაძე. (განმეორებით)
07:30 "ეკონომიკა და პოლიტიკა" - მიხეილ ჯიბუტი. (განმეორებით)
08:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი. წინა საარჩევნო გარემო და ოპოზიციის გაერთიანების აუცილებლობა. (განმეორებით)
09:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი. (განმეორებით)
10:30 კულტურის საათი – ერეკლე საღლიანი. სტუმრად – მხატვარი თენგიზ ჩოლოკავა.
11:30 აფხაზეთის დრო - იზა აბშილავა. ქართულ-აფხაზური კულტურის პოპულარიზაციაზე საზღვარგარეთ ისაუბრებენ აფხაზეთის ა.რ უმაღლესი საბჭოს დეპუტატი ნუგზარ მგალობლიშვილი, აფხაზეთის ა.რ განათლებისა და კულტურის სამინისტროს ხელოვნებისა და მიმდინარე ღონისძიებების სამსახურის უფროსი კახაბერ ძაძამია, აფხაზეთის ა.რ განათლებისა და კულტურის სამინისტროს ხელოვნებისა და მიმდინარე ღონისძიებების სამსახურის მთავარი სპეციალისტი სალომე თორია.
12:30 ინტერაქტივი - თამთა ღლონტი.
13:30 მამული, ენა, სარწმუნოება - ია ბაგრატიონ–მუხრანელი. სტუმრად – მსახიობი ნანა ანდრონიკაშვილი, თეატრმცოდნე მერაბ გეგიძე და თეატრმცოდნე მარინა მიროტაძე.
14:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი I) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად – ახალგაზრდა ფინანსისტთა და ბიზნესმენთა ასოციაციის პრეზიდენტი მერაბ ჯანიაშვილი.
15:30 შუადღე ობიექტივში (ნაწილი II) - მაცაცო გახოკიძე. სტუმრად –
16:30 სპორტული მიმოხილვა - ჯამლეტ ხუხაშვილი. სტუმრად – წყალბურთის ნაკრების ყოფილი წევრი ნოდარ რაფავა, მოცურავეთა ნაკრების მთავარი მწვრთნელი ზურაბ ხომასურიძე, კალათბურთის ლეგენდა ლევან მოსეშვილი.
17:30 უფლებების შესახებ – დავით ლილუაშვილი და მაია ხარაძე. სტუმრად – ადვოკატები ლაშა სტურუა და გრიგოლ გაგნიძე.
18:30 რელიგიური საკითხები – გიორგი დარასელია. სტუმრად – მამა გიორგი თევდორაშვილი.
19:30 ნინო მიქიაშვილის ინტერვიუ, თბილისის მერის მოადგილე ნინა ხატისკაცთან, სამუზეუმო გაერთიანების შესახებ.
20:30 თავისუფალი თემა – ნიკა მახარაშვილი და ვასილ კაჭარავა. სტუმრად – პიანისტი ოთარ მაღრაძე.
21:30 თავისუფალი თემა – ნათია მაზანაშვილი.
22:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი I) - ბონდო მძინარაშვილი და ანი კიკნაძე. სტუმრად – ფილოლოგი გურამ ფალავანდიშვილი.
23:30 "ღამის სტუდია" (ნაწილი II) - ბონდო მძინარაშვილი და ანი კიკნაძე. სტუმრად – არასამთავრობო ორგანიზაცია "სტეფანწმინდას" თავმჯდომარე შოთა ბუჩუკური და ზაზა წიკლაური.
29 აპრილი | "ობიექტივის" წინასააღდგომო ეთერი (დავით თარხან-მოურავის რელიგიური გადაცემები), პარასკევი
30 აპრილი | "ობიექტივის" წინასააღდგომო ეთერი (დავით თარხან-მოურავის რელიგიური გადაცემები), შაბათი
1 მაისი | "ობიექტივის" საღდგომო ეთერი (დავით თარხან-მოურავის რელიგიური გადაცემები), კვირა